Kurumsal

Bünyesindeki danışmanların tümü yıllardır bu sektör içerisinde çalışmış akademisyen kimlikli profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca dizgi ve istatistik grupları da çalışmaların eksiksiz bir şekilde yürütülmesi için profesyonel bir iş disiplini içerisinde çalışmaktadırlar.

Çalışmaya danışmanlık hizmeti verilmeye başlandığı andan itibaren çalışmanın akademik olarak sunulmasından başlayıp savunma sonrasında enstitüye teslim edilene kadar devam eden bu süreçte öğrencinin yanında olunmaktadır. Bu süreç tamamı ile profesyonel ve akademik  olarak başlar ve sona erer.

Amacımız öğrencilere ve akademisyenlere tüm akademik çalışmalarında danışmanlık yaparak destek olabilmektir.   Lisans,  Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine  akademik çalışmalarında destek olabilmek amaçlanmakla birlikte akademisyenlerin kitap, makale ve diğer bilimsel çalışmalarında destek olabilmek amaçlanmıştır.

Dürüst, kaliteli ve bilgi ağırlıklı hizmet vermektedir. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz standartların temelinde kaliteli bir hizmet yer almaktadır. Bu bağlamda bilimsellik en temel ilkemizi oluşturmaktadır.

Danışmanlık hizmetlerimizde birlikte çalıştığımız öğrenciye çalışma konusuna göre bilgi verilmektedir.  Konu tam olarak ne istiyor ise net bir bilgi ile desteklenir. Kafa karıştırıcı, dolaylı bilgiler yerine yalın ve kafa karıştırmaktan uzak anlaşılabilir şekilde tarafımızdan düzenlenmiş bilgi desteği yapılmaktadır. Böylelikle öğrencinin çalışmasını sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz öğrenciler ve akademik çalışmalarına destek verdiğimiz akademisyenlerin kimlikleri ile ilgili bilgiler üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Kişilerin özel alanlarının saklı kalma ilkesine inanmakta ve bu doğrultuda hizmetlerini vermektedir.

Standartlarımızın en temeli akademik bilgidir.  Yapılan tüm danışmanlık hizmetleri bilimsel bilgi üzerine inşa edilmiştir.

Başkalarının emeğine saygı standartlarımız arasında yer almaktadır. Öğrenci isteklerine göre verilen hizmet şekillendirilmektedir. Akademik çalışmaların teslim sürelerine göre çalışmaların süreleri ayarlanmaktadır.

Danışmanlık hizmeti sırasında çalışma bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve herhangi bir başka bilimsel yayın içerisinde ya da istatistiksel veri olarak kullanılamaz.